PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800118}

Oni

Loro
6,3 16 944
oceny
6,3 10 1 16944
5,7 26
ocen krytyków
Oni
powrót do forum filmu Oni

Wybrałam się na film, ponieważ Sorrentino, to gwarancja dobrego kina. Wygląda na to, że ta gwarancja już się skończyła. "Oni", jest fatalnym, nudnym filmem, którego oglądanie to męczarnia. Jest nakręcony w formie teledysku, co mnie bardzo męczyło. Czasami ta zmiana obrazu odbywała się tak szybko, że nie nadążałam z przeczytaniem napisów. Sceny z imprez ciągnęły się w nieskończoność. Mnóstwo dłużyzn, które spowodowały, że film trwa 2,5 godziny. Podobno we włoskich kinach wyświetlany był w 2 częściach, bo trwał 4,5 godziny, to dopiero musiała być straszna dłużyzna. Jestem rozczarowana tym, że twórca "Młodości" i "Boskiego" mógł stworzyć tak kiepski film. Jak dla mnie fabuła jest fatalna, liczyłam na znaczniej więcej akcentów politycznych. Porównywanie tego filmu do "Wilka z Wall Street" to obrażanie Scorsese. Dawno tak bardzo nie żałowałam wydanych pieniędzy na kino.

ocenił(a) film na 5
Agaczarna_filmweb

Mam podobne odczucia, jednak zaczęłam się zastanawiać czy może wersja 4,5h jednak jest bardziej wskazana do obejrzenia. Może wszystko było by bardziej spójne, ciekawsze? W wersji 2,5h niektóre sceny dla mnie były z czapy, irytowało mnie, że przez 1h pokazywali goliznę i nie wiem? myśleli, że to będzie wow? ciekawe? po seansie oprócz rozczarowania nie mam żadnych innych refleksji na temat tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones