Kasia Smutniak

Katarzyna Anna Smutniak

7,7
5 753 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kasia Smutniak

Myślę, że nawet jakby zaczęła karierę w Polsce, to szybko dostałaby propozycje za granicą. Chciałbym ją zobaczyć w polskim filmie, ale nic fajnego tu nie powstaje. Może jakieś filmy o patologii jedynie, albo o wojnie, ale ile można? Zdecydowanie najpiękniejsza polska aktorka. Mam nadzieję, że zrobi jeszcze większą karierę.

PIOTREK_31

No, praktycznie zaczynała jednak w polskim showbiznesie. Zagrała przecież w potwornym gniocie - 'Hakerze' Zaorskiego.

ayzaan

Wczesniej jeszcze zagrała we włoskim filmie. No i już mieszkała we Włoszech i pracowała jako modelka. Haker to tylko epizod.

PIOTREK_31

i mam nadzieje, ze jak dotad - ze nie zobaczymy jej jako Dzoany Krupy. Ze bedzie jak Dagmara Dominczyk, trzymac sie z daleka od polskiego szol-bizu.

PIOTREK_31

piękna, ale uroda pani mielcarz za czasów "quo vadis" jest nie do przebicia, scorupco zresztą też

return_lux

zależy co kto lubi, mnie blondyny nie kręcą więc jak miałbym do wyboru to bez chwili wahania wybrałbym Smutniak... choć obie wcześniej przez Ciebie wymienione panie też są bardzo ładne...

Shaker82

Podpisuje się, też wolę ciemniejsze kobiety. A we wrześniu "Volare" z Kasią Smutniak na jedynce!

PIOTREK_31

Chyba nawet dzis na tvp1 o 20:25 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones