Kasia Smutniak

Katarzyna Anna Smutniak

7,7
5 746 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kasia Smutniak

nie jest brzydka ale nie jest nadzwyczajna
i powiem szczerze ze troche irytuje mnie to ze polki sa przyjmowane z
rozwartymi :) nogami a rodzaj męski raczej nie
może to sprawa godnosci

sets

taka prawda ona dodatkowo parcie na szkło przyklepuje rozwarciem. Mnie jakoś to brzydzi.
Ciekawe tyle starych dziadów a ona trafia na producenta albo majętnego.
Aktorsko talentna i urodziwa to ona nie jest.

markin

jest i utalentowana i urodziwa. stara 'raszplo' - what does it even mean /!

luza

bynajmniej

sets

Ale macie problem. Może dlatego polscy mężczyźni nie są pożądani, ponieważ w większości są beznadziejni? Nie jesteście nawet odrobinę tak fantastyczni, jak się wam wydaje. Poza tym gra w filmie nie ma nic wspólnego z urodą. To, że dla was wygląd jest najważniejszy, nie znaczy, iż wszyscy są tacy sami. Rozumiem, że prawda jest brutalna i chcecie sobie upiększać rzeczywistość, ale nie róbcie tego kosztem innych.

sets

piękna i utalentowana kobieta, ale sukces zawsze boli

pitu123

Racja po 1000 kroć racja. Piękna kobieta :)

sets

jak do tej pory siebie mialam za przecietna, ale jesli ona jest taka pospolita, to ja w takim razie musze byc wyjatkowym bazylem :)

sets

Najpierw trzeba nauczyć się dobrze własnego języka (np. stosowania interpunkcji), dopiero później krytykować kogoś, kto osiągnał sukces m. in. dzięki byciu poliglotą.

Ach, te Polaczki. Od siebie nic, ale zawsze pierwsi, żeby krytykować tych, którym się udało...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sets

ça va la tête ?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones